پرستا شاپ (به انگلیسی: PrestaShop) یک نرم‌افزار متن‌باز تجارت الکترونیک رایگان است. این نرم‌افزار با زبان اسکریپتی پی‌اچ‌پی نوشته شده‌است و از مای‌اس‌کیوال پشتیبانی می‌کند. در حاضر بیش از ۳۰۰٫۰۰۰ فروشگاه اینترنتی در سراسر جهان از پرستاشاپ استفاده می‌کنند و این اسکریپت به ۶۰ زبان دنیا از جمله فارسی در دسترس است.

پرستاشاپ بیش از سیصد نوع ویژگی برای مدیریت فهرست محصول، پرداخت‌ها، حمل و نقل، تولید کنندگان و تامین کنندگان دارد. PrestaShop از یک سیستم الگوی وب استفاده می‌کند که به کاربران اجازه می‌دهد تا موضوعات فروشگاه را سفارشی کرده و ویژگی‌های جدیدی را از طریق ماژول افزوده به آن‌ها اضافه کنند. سهنداپ با همکاری توسعه دهندگان و برنامه نویسان سعی نموده تا با توسعه ماژول و تم ، ویژگی های این نرم افزار را برای استفاده در ایران و به زبان فارسی بهبود دهد. 

نمایش دادن همه 4 نتیجه

ماژول حذف سفارشات پرستاشاپ 1.6

رایگان

این یک ماژول ساده برای حذف سفارشات در سیستم پرستاشاپ است. توسط این ماژول رایگان به راحتی میتوانید سفارشات پرستاشاپ نسخه 1.6 را به طور کامل و بدون هیچ خطایی از وب سایت پرستاشاپی خود حذف نمایید.

ماژول حذف سفارشات پرستاشاپ 1.7

رایگان

این یک ماژول ساده برای حذف سفارشات در سیستم پرستاشاپ است. توسط این ماژول رایگان به راحتی میتوانید سفارشات پرستاشاپ نسخه 1.7 را به طور کامل و بدون هیچ خطایی از وب سایت پرستاشاپی خود حذف نمایید.

ماژول درگاه پرداخت واسط IDPay پرستاشاپ

رایگان

آی دی پی (IDPay) یک درگاه پرداخت واسط ایرانی است که امکان پرداخت اینترنتی را برای مشتریان شما فراهم می کند. هم اکنون ماژول این درگاه برای پرستاشاپ بهینه و تست شده است و به صورت رایگان و متن باز در سهند اپ منتشر شده است.

ماژول سوالات متداول پرستاشاپ

تومان 25000

ماژول سوالات متداول به منظور ایجاد بخش سوالات متدوال در سایت های فروشگاهی قدرت گرفته از پرستاشاپ و سازگار با نسخه 1.7 پرستاشاپ می باشد.